Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego – Katarzyna Mrugała

Biuro Rachunkowe MIKA działa na rynku od 1991 roku. Od tego czasu zyskało spore doświadczenie w rozliczaniu firm oraz osób fizycznych prowadzących i nie prowadzących działalności gospodarczej. Z czasem oprócz zajmowania się podatkami w Polsce zaczęliśmy świadczyć usługi odzyskiwania podatku zapłaconego za granicą. Na ten temat można przeczytać więcej w dziale USŁUGI.

Doradca podatkowy-właściciel biura -Katarzyna Mrugała jest wpisana na listę doradców podatkowych pod nr 05467.

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę firm zatrudniamy:

księgowych, specjalistów ds. wynagrodzeń, specjalistów ds. ZUS, tłumacza j. niemieckiego

Ponadto współpracujemy z prawnikami, z tłumaczem języka angielskiego oraz ze szkoleniowcami BHP. W związku z tym że zajmujemy się zwrotem podatku z zagranicy od kilku lat współpracujemy z Kancelarią Prawno-Podatkową w Niemczech. Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy.

Jak widać bardzo duży nacisk kładziemy na to by zleceniodawca ,zlecając nam prowadzenie swojej dokumentacji księgowej i przekazując nam dokumenty miał pewność że dokumenty trafiają w dobre ręce ,że usługa będzie wykonana rzetelnie a jego problemem zajmie się odpowiedni specjalista. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy takie metody pracy ,które minimalizują ryzyko błędu w prowadzeniu dokumentacji rozliczeniowej.Zaufało nam bardzo wielu klientów, dzięki temu firma może się nadal rozwijać i umacniać swoją pozycję na rynku.

Doradca podatkowy

GPS:

49.4824493064951, 20.0312832985735

Email:

-


Dane szczegółowe


Zakres działalności


Oferta kancelarii